Подскажите как это решить?запиши множини за допомогою фігурних дужок або знака Ф:а) А-множина літніх місяців рокуб) В- множина пальців однієї рукив) С- мн-а різних букв у слові "математика"г) D- мн-а майстрів спорту, які вчатьс...
Подскажите как это решить?
запиши множини за допомогою фігурних дужок або знака Ф:
а) А-множина літніх місяців року
б) В- множина пальців однієї руки
в) С- мн-а різних букв у слові "математика"
г) D- мн-а майстрів спорту, які вчаться у вашому класі
д) Е- мн-а двоцифрових чисел кратних15
Ответ(ы) на вопрос:
запиши множества с помощью фигурных скобок или знака Ф: а) А-множество летних месяцев года б) В-множество пальцев одной руки в) С-мн-я разных букв в слове "математика" г) D- мн-я мастеров спорта, которые учатся в вашем классе д) Е мн-я двузначных чисел кратних 15