Подскажите пожалуйста как русскими буквами читаются слова (s) ship, she, shell, shine, shop, fish, wish, She sells sea shells by the sea. (f) phone, dolphin, elephant; Seven elephants and five dolphins. (Ts) cheese, chimp, chin...

Подскажите пожалуйста как русскими буквами читаются слова (s) ship, she, shell, shine, shop, fish, wish, She sells sea shells by the sea. (f) phone, dolphin, elephant; Seven elephants and five dolphins. (Ts) cheese, chimp, chin, cherry, beach, teacher;Can l have a cherry on my chocolate cake?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
корабль,она,оболочка,блеск,магазин,рыба,желание;телефон,дельфин,слон;сыр,шимпанзе,подбородок,вишня,пляж,учитель.
Гость
Шип,щи,шел,шайн,Шоп,фиш,выш.Щи сэлс си шелс бай зе си.Фон,долфин,элефант.Сэвэн элефантс энд файф долфинс.Чиз,чимп,чин,чери,бич,тичер.Кэн ай хэв а чери он май чоколэт кейк?