Подскажите пожалуйстамертве море росташоване на висоті -392м відносно рівня Світового океану.Каспійське море, що є найбільшим у світі озером, знаходиться на висоті -28м відносно рівня Світового океану . На скільки метрів рівень...

Подскажите пожалуйста мертве море росташоване на висоті -392м відносно рівня Світового океану.Каспійське море, що є найбільшим у світі озером, знаходиться на висоті -28м відносно рівня Світового океану . На скільки метрів рівень води в Каспійському морі вище рівня води в мертвому морі??????
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На скільки метрів рівень води в Каспійському морі вище рівня води в мертвому морі? 392-28=364 м    на 364 м