Подумай про що ви з другом могли розмовляти під час прогулянки вихідним днем в парку. Напиши ваш уявний діалог.Підркесліть дієслова

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт Сашку! -Привіт Степан! -Сьогодні чудова погода для прогулянки. -Твоя правда. -Пішли на атракціон. -Пішли. Настав вечер! -Мені час додому.Сьогодні був чудовий і веселий день! -Так.Мені теж час додому!Бувай!