.Поєднайте імена героїв з пригодами, які їм довелося пережити: 1). Митько, Сергій А) будували метро в селі 2) Ява, Павлуша Б) грали у «фараона» на баштані В) кинулися на страшну химеру ...

.Поєднайте імена героїв з пригодами, які їм довелося пережити: 1). Митько, Сергій А) будували метро в селі 2) Ява, Павлуша Б) грали у «фараона» на баштані В) кинулися на страшну химеру Г) провалили театральну виставу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)В 2)А) Должно быть все правильно