Поєднайте крилаті вислови обох груп у синонімічні пари й запишіть їх. Група 1.багато галасу даремно; про смаки не сперечаються; лікарю, вилікуй себе; доля допомагає сміливим; не кожному вхід у Коринф; умити руки; рахувати хвилі...

Поєднайте крилаті вислови обох груп у синонімічні пари й запишіть їх. Група 1.багато галасу даремно; про смаки не сперечаються; лікарю, вилікуй себе; доля допомагає сміливим; не кожному вхід у Коринф; умити руки; рахувати хвилі; аби з рук. Група2. Моя хата скраю - нічого не знаю; коли не тямиш, то й не берися; одвага або мед п'є, або сльози ллє; з великої хмари - -малий дощ; пильнуй свого носа, а не чужого проса; байдики бити; через пень-колоду; у всякої Пашки свої замашки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) умити руки - Моя хата скраю - нічого не знаю; 2) багато галасу даремно - з великої хмари - -малий дощ 3) про смаки не сперечаються - пильнуй свого носа, а не чужого проса 4) лікарю, вилікуй себе - коли не тямиш, то й не берися; 5) доля допомагає сміливим - одвага або мед п'є, або сльози ллє; 6) не кожному вхід у Коринф - у всякої Пашки свої замашки. 7) рахувати хвилі - байдики бити 8) аби з рук - через пень-колоду