Пофантазируй и напиши !Какие пять вещей тебе хотелось бы иметь или сделать.....Обра?

Пофантазируй и напиши !Какие пять вещей тебе хотелось бы иметь или сделать.....Обра??ец I WANT TO HEVE A BIG DOG.I WENT TO BE A GOOD PILOT.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I want to visit Tower of London. I want to be a famous writer. I want to go to Antarctida. I want to have much money and to help poor people. I want to eat a water-melon in winter.