Пожалуйста помогите решить задачу! Автомобіль проїхав першу частину шляху за 2,6 год зі швидкістю 70,2 км/год, а другу частину- за 3,9 год. З якою швидкістю автомобіль проїхав

Пожалуйста помогите решить задачу! Автомобіль проїхав першу частину шляху за 2,6 год зі швидкістю 70,2 км/год, а другу частину- за 3,9 год. З якою швидкістю автомобіль проїхав другу частину шляху, якщо середня швидкість протягом усьго часу становила 70,2 км/год.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Элементарно, Ватсон Логично скорость 70,2 к/ч