Поговорите друг с другом на английском языке о вашем распорядке дня я режиме дня коды сделать на английском письменно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hi! What do you do all day? -Oh, my day starts with pushup, than I have breakfast and go to do hygiene procedures. Than I go to school, after school I have dinner and do a homework. Finally I go to sleep. That's all. -My day is same, but I don't do a pushup. -Nothing wrong, bye! -See you, bye!