Полічи, скільки супутників планет у переліку : сатурн, плутон, місяць , церера ,уран ,ерида,макемаке ,меркурій,фобос. зауваж,що крім супутників у перелшку небесних тіл є великі та карликові планети сонячної системи. А.1 Б.2 В....

Полічи, скільки супутників планет у переліку : сатурн, плутон, місяць , церера ,уран ,ерида,макемаке ,меркурій,фобос. зауваж,що крім супутників у перелшку небесних тіл є великі та карликові планети сонячної системи. А.1 Б.2 В.3 Г.4 Д.5
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в. 3 Сатурн, Уран, Меркурий - планеты. Плутон, Церера, Эрида, Макемаке - карликовые планеты. Луна и Фобос - спутнику.