Полные ответы на вопросы По Английскому Заранее Спасибо 1.Did you phone your Friends? 2/Did you Listen to music? 3.Did you watch TV? 4/Did you use computer? 5.Did you travel by bus? 6. Did you hang out with your friends?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
No, I didn't/Yes, I did/ Yes, I phoned my friends. No, I didn't listen to music. Yes, I watched TV. Yes, I used the computer. No, I didn't travel by bus. No, I didn't hang out with my friends.