Помагите составить диалог на казахском про Саяхатка шыгу плиииз очень надобно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Биз бугин саяхатка шыгамыз -Сен де шыгасынба бизбен бирге саяхатка  -шыксан оте кызык болат -Кызык клп болады -Мысалы адеми таулар таза ауа озендер -осылардын бари адеми ме -арине адеми тангаласын осы кубылыстарга  -жарайт менде шыгатын болдым онда жаксы журиндер кетик