Помагите составить диалог; На тему мои школьные каникулы на казахском языке!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Куда сен осы жаздыгүні жүрдің? -Я Жасыбай көлге деген жүрді. -Как сен демалдың? -Просто өте жақсы.ал сен сияқты осы жаздыгүні демалды? -Хорошо, мен аулада ребятами шаттандым, демалыстың лагерьсіне деген жүрді және Ресейде болды, тік болды! -Вот және поговорили, әлі де! -Пока