Поміркуйте над теоріями походження держави та визначте, яка з них є найбільш переконливою, підготуйте аргументи на її захист.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку,найбільш переконливою є патріархальна теорія походження держави.Її засновниками були:Платон,Аристотель,Жан Боден,Генріх Мен та Микола Михайлівський.Вони трактували виникнення держави і права як результат розвитку сім'ї,зокрема батьківської(патріархальна) влади.Тому я вважаю її більш переконливою,адже вивчаючи історію,ще на самому початку і справді влада належала батькові в сім'я,а потім сім'я розширювалась,її поповнювали нові люди і влада переходила до вождя племені.Все почалось їз сімейної влади.