Помоги составить предложения 1)Charlie Chaplin, film actor, is, an, English, who, in, films, played, silent. 2)Quickly, road, man, the, walked, along, the. 3)To drink, me, beer, my parents, don`t, allow.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Charlie Chaplin is an English film actor who played in silent films 2 The man walked quickly along the road 3 My parents dont allow me to drink beer