Помогите)) 1 от выделенных слов поставить вопрос 2 хвостик добавить

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.  1) Who eats sweets every day? 2) Where will he go this summer? 3) Who haven't you seen since Saturday? 4) Who are planning to have a holiday soon? 5) When did she make a beautiful dress for herlelf? 2. 1) aren't they? 2) won't he? 3) can't you? 4) have you? 5) aren't I? 6) hasn't she? 7) weren't they? 8) hadn't he? 9) shall we? 10) isn't there?