Помогите 2 класс l can_________! 1.I can_____________. Great! 2.They can`t____________. Too bad! 3.She likes___________.She can__________all day long. 4.She can___________very well. 5.Let`s___________. Oh no! I haven`t g...

Помогите 2 класс l can_________! 1.I can_____________. Great! 2.They can`t____________. Too bad! 3.She likes___________.She can__________all day long. 4.She can___________very well. 5.Let`s___________. Oh no! I haven`t got a __________. Too bad! Can you_____________? Yes,l can________very well. Let`s_____________together.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
LEt"s can  l can too all very