Помогите дополнить и перевести вставить буквы на англизком и перевод полностью Hello! In the morning i get up at ........ i do exercises and wash my ...... and ....... i brush my teeth . At ..... i have breakfast. For dreakfast...

Помогите дополнить и перевести вставить буквы на англизком и перевод полностью Hello! In the morning i get up at ........ i do exercises and wash my ...... and ....... i brush my teeth . At ..... i have breakfast. For dreakfast i have .......... i like..... but I dont like ....... . What do you do in the morning what do you have for breakfast Bye
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello!In the morning I get up at six am I do exercises and wash my face and then I brush my theeth.At half past seven I like go for a walk with my dog but I don't like watching TV.what do you do in the morning what do you have for breakfast Bye Привет утром я просипаюсь в 6 часов делаю зарядку и умываю лицо и потом чищу зубы в пол седьмого я иду вигуливать собаку но я не люблю смотреть телевизор что ты далаешь утром и что ты завтракаешь? Пока
Гость
Hello! In the morning i get up at 7 аm. i do exercises and wash my  face and  arms i brush my teeth .At 7 :15i have breakfast. For иreakfast i have milk with cake i like cakes but I dont like milk. What do you do in the morning what do you have for breakfast Bye Привет! Утром я встаю в 7(утра). Я делаю зарядку ,умываю лицо,а также мою руки, я чищу мои зубы. В 7:15 у меня завтрак. На завтрак у меня молоко с тортом, я люблю тортики, но не люблю молоко.А что ты делаешь утром,и что у тебя на завтрак? Пока