Помогите , как читается эта песенка русскими буквами it s hot today put on your hat take off your jacket it s hot it s raining,it is raining, put on your coat it ...

Помогите , как читается эта песенка русскими буквами it s hot today put on your hat take off your jacket it s hot it s raining,it is raining, put on your coat it is raining cats and dogs
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ит из хот тудэй. Пут он ё хэт. Тэйк оф ё джэкт. Ит из хот Ит из рэйнинг,ит из рэйнинг, пут он ё коат ит из рэйнинг кэтс энд догс