ПОМОГИТЕ!! Кінці відрізка, довжина якого 24 см, належить 2 перпендикулярнии площинам. Відстані від кінців відрізка до лінії перетину цих площин відповідно = 12 і 12 корень з 2 см Обчислюють кути утворені відрізком із цими площи...

ПОМОГИТЕ!! Кінці відрізка, довжина якого 24 см, належить 2 перпендикулярнии площинам. Відстані від кінців відрізка до лінії перетину цих площин відповідно = 12 і 12 корень з 2 см Обчислюють кути утворені відрізком із цими площинами