ПОМОГИТЕ МНЕ !!!!! МНЕ СРОЧНО НУЖНО Мне нужно вставить в текст эти слова - а) ерекше ,б) кендір ,в) қатты ,г) үлкен ,д) тез Менің арманым 1)- ........ өсіп ,2) .......... болу . Сол себепті ме спортқа 3) ....... әуес болдым. Кү...

ПОМОГИТЕ МНЕ !!!!! МНЕ СРОЧНО НУЖНО Мне нужно вставить в текст эти слова - а) ерекше ,б) кендір ,в) қатты ,г) үлкен ,д) тез Менің арманым 1)- ........ өсіп ,2) .......... болу . Сол себепті ме спортқа 3) ....... әуес болдым. Күнде 4) ....... арқанға тартылып , арқан бойынмен көтерілемін. Шынында , спорт адамның мінезін , жігерін 5) .......... күшейтеді. СЛОВА НУЖНО ВСТАВЛЯТЬ В ПРОПУЩЕННЫЕ СЛОВА.МОЖНО КРАТКО. НАПРИМЕР 1) е
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) д 2) г 3) в 4) б 5) а