Помогите мне нужен анализ стиха В . Пидпалова "бачиш миж трав зелених"на украинском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
наверное так  Конечно, - великий Павло Прокопович Глазовий "Пилип у Римі" Не доводилось Пилипу Бувать далі Криму, А недавно взяв путівку І махнув до Риму. Оглядаючи музеї Й різні колізеї, Він загавився й відбився Від групи своєї. “Зайду, — дума, — в ресторанчик”. Ледве сів за столик, А вже кельнер біля нього Крутиться, соколик. Пилип меню розглядає, Кінчик носа чуха. Не зна мови, як то кажуть, Ні рила, ні вуха. І сказав він: — Пардон, гарсон! Фужер коньякессо, Порціоні біфштексіно, Гарнір — картоплесо. Шугнув кельнер блискавично У сусідні двері, Приніс м’ясо і картоплю Й коньяк у фужері. Зрадів Пилип, як дитина. — Штука непогана. Не така вже вона й хитра, Мова італьяна. Береш слово, яке знаєш, Та кінець доточиш — І вже тобі несуть випить, І їси, що хочеш. Кельнер хитро посміхнувся, Крутнув головою І звернувся до Пилипа Мовою такою: — Ві тут єль би з маком дуля А не картоплеси, Єслі б нє бил мой бабушка Родом із Одеси.. .