Помогите мне пожалуста мне через час идти!!!! просколоняйте слова кел жур и еще любых 2 глагола по Етістік райлары (Наклонения глаголов): Ашық Бұйрық (повелительное) I жақ: Мен Түбір + айын, ейін Біз Түбір + айық, ейік II жақ: ...

Помогите мне пожалуста мне через час идти!!!! просколоняйте слова кел жур и еще любых 2 глагола по Етістік райлары (Наклонения глаголов): Ашық Бұйрық (повелительное) I жақ: Мен Түбір + айын, ейін Біз Түбір + айық, ейік II жақ: Сен Түбір Сендер Түбір + ыңдар, іңдер Сіз Түбір + ыңыз,іңіз Сіздер Түбір + ыңыздар, іңіздер III жақ: Ол Түбір + сын, сін Олар Түбір + сын, сін Мысалы (Пример разбора): I жақ: Мен барайын Біз барайық II жақ: Сен бар Сендер барыңдар Сіз барыңыз Сіздер барыңыздар III жақ: Ол барсын Олар барсын Шартты (условное) Түбір + са/се + Ж.Ж. Мысалы (Пример разбора): I жақ: Мен барсам Біз барсақ II жақ: Сен барсаң Сендер барсаңдар Сіз барсаңыз Сіздер барсаңыздар III жақ: Ол барса Олар барса вот это примеры по ним любое выбирите и просклоняйте срочно даю 15 баллов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а че сам не сделаешь, чем печатать лучше бы сам написал