Помогите мне пожалуйста!! На одній клумбі посадили 56 квіток у 8 рядів. На другій клумбі в один ряд саджали на 2 квітки більше і посадили 54 квітки. Скільки рядів квіток посадили на другій клумбі? Зм...
Помогите мне пожалуйста!! На одній клумбі посадили 56 квіток у 8 рядів. На другій клумбі в один ряд саджали на 2 квітки більше і посадили 54 квітки. Скільки рядів квіток посадили на другій клумбі? Зміни запитання задачі так, щоб у розв'язанні додалася ще одна дія. Спасибо всем за помощь!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 56:8=7 ( квиток)-в одном ряду;
2) 7+2=9 ( квиток )-в другом ряду;
3) 54:9=6 ( рядов )-на другой клумбе;
Ответ: 6 рядов посадили на другой клумбе.