Помогите мне задали найти эппитеты в этом стихе : - Скажи мені, мати, Де сонце йде спати? - За високу гору, В зелену комору. - Хто ж його колише Все тихше і тихше? - Соловей піснями, Тиха нічка снами. -А які сни має, Коли засин...

Помогите мне задали найти эппитеты в этом стихе : - Скажи мені, мати, Де сонце йде спати? - За високу гору, В зелену комору. - Хто ж його колише Все тихше і тихше? - Соловей піснями, Тиха нічка снами. -А які сни має, Коли засинає? - Йому сняться квіти, Що вдень на них світить. - А хто його збудить, Як світати буде? - Пташки веселі Збудять з постелі. -А на що, як встане, Найперше погляне? - На тебе, серденько, Як встанеш раненько.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Високу,зелену,тиха,веселі