Помогите на английском напишите что я люблю мультик история игрушек напишите почему он мне нравится почему я его выбрал за ранее спс могу от лайккть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
i like animal history game
Гость
I watched a lot of cartoons and my most favorite - the "Toy Story". This cartoon I like this cartoon teaches kindness and friendship and mutual aid. And no matter what way are any obstacles. I chose this cartoon because I liked the plot.