Помогите надо мне произнашение как читать ?????? Hurry up ! It's lunch time. We are hungry. It's not much fun! We are free. It's time for tea. It's a bit of time for me. It's late. It's a break. That's my favourite time of day...

Помогите надо мне произнашение как читать ?????? Hurry up ! It's lunch time. We are hungry. It's not much fun! We are free. It's time for tea. It's a bit of time for me. It's late. It's a break. That's my favourite time of day! At last! It's half past eight. It's nine. I'm tired. Stand in line!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Харри ап! Итс ланч тайм. Ви а хангри. Итс нот мач фан! Ви а фри. Итс тайм фор ти. Итс э бит оф тайм фор ми. Итс лейт. Итс ф брейк. Зетс май фефорит тайм оф дей! Ет ласт! Итс халф паст ейт. Итс найн. Айм тайред. Стенд ин лайн!
Гость
Хэрри ап! Итс лэнч тайм. Ви а хэнгри. Итс нот мач фан! Ви а фри. Итс там фор ти. Итс э бит оф тайм фо ми. Итс лэйт. Итс э брейк. Ватс май фэйворит тайм оф дэй! Эт ласт! Итс халф паст эйт. Итс найн. айм тайред. стэнд ин лайн!