Помогите надо срочно 262 усі дієприкметники активні в рядку а) виправлений зблідлий вилікуваний б) отриманий збіднілий зігрітий в)здичавілий побагровілий зарослий г)побілілий уражений змоклий д) прив'ялий здрібнілий виграни...

Помогите надо срочно 262 усі дієприкметники активні в рядку а) виправлений зблідлий вилікуваний б) отриманий збіднілий зігрітий в)здичавілий побагровілий зарослий г)побілілий уражений змоклий д) прив'ялий здрібнілий виграний 263 усі дієприкметники пасивні в рядку а) зчорнілий политий подрібнений б) виграний нанесений зарослий в) прижитий замерзлий розписаний г) розбитий поблідлий одягнений д) стриманий розтертий посіяний 264 усі дієприкметники минулого часу в рядку а( споруджуваний розмитий увімкнений б) заповнений вирощений сяючий в) використаний створюваний змінений г) побудований стиснений пояснюваний д) закінчений забутий прочитаний 265 усі дієприкметники доконаного виду в рядку а) списаний бажаний розташований б) зважений куплений зшитий в) политий прикрашений тертий г) звільнений ораний посаджений д) зруйнований сушений поновлений 266 речення у якому дієприкметник є означенням а) зала святково прикрашена б) завирувало скресле озерце в) ті гори вкриті лісом г) двері в хату були зачинені д) мої поради не були почуті 267 усі дієприкметники з не пишуться разом у рядку а)(не) забуті слова. (не) зібраний вчасно врожай б) (не) скопаний город. (не)прибраний і захаращений двір в) (не)впорядковані записи. ніким (не)орані поля г) (не)випрасуваний костюм. (не)политі звечора квіти д) (не)позначені на карті території. (не)вигадані історії 268 усі дієприкметники з не пишуться окремо в рядку а) (не)наповнений водою басейн. (не)закінчена детективна історія б) (не)прибрана після роботи кімната. (не)випрана постільна білизна в) (не)озброєні безпомічні люди. (не)вирішені досі проблеми г) (не)засіяне житом поле. (не)виконане учнем домашнє завдання д) (не)зібрана спіла полуниця. (не)орані занедбані поля
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
йййййййййййййййййййййй