Помогите написать 5 предложений на ангилском про то что у меня есть дома из одежды например: i`ve got black shoes любую одежду и цвет ведь они не знают что у меня есть дома

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I've got a long white dress. I've got a nice pink hat. I've got a pair of blue jeans. I've got a pair of leather gloves. I've got a a black blouse.
Гость
I`ve got a beautiful yellow dress and a green T-shirt with a picture on it Also(также) I`ve got a black skirt  I`ve got blue jeans