Помогите написать 7 предложение, каждое каторое начинается на - **Я- це......**. наприкл

Помогите написать 7 предложение, каждое каторое начинается на - **Я- це......**. наприклад- Я це не тіло,а душа що живе в ньому**. По такому принципу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я-це частинка природи. Я-це маленька розумна iстота. Я -це людина,яка любить природу. Я-це дiвчина ,яка любить спiвати. Я-це учениця. Я-це дiвчина ,яка любить танцювати. Я-це людина ,яка поважаэ та оберiгаэ природу.