Помогите написать диалог на казахском языке про то как я провожу свободное время .

Помогите написать диалог на казахском языке про то как я провожу свободное время .Если можно с переводом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Салем Айгуль -Салем Нургуль! -Калын калай? -Калым жаксы. -Сен бос уакытында не истейсин? -Мен бос уакытымда китап окыймын, далада ойнаймын, мамамга коместесемин. А сен ? -Мен компьютер ойнаймын, уй жумысын истеймин. -Сау бол Айгуль ! -Сау бол Нургуль!