Помогите написать диалог на тему "таза бəтеңке мен лас бəтеңкенің "арасындағы диалог құру.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лас бәтеңке:Сәлем! Таза бәтеңке:Сәлем! Лас бәтеңке: Сен осы неге күнде тап-таза, әрі сұлу көрінесің? Таза бәтеңке: Сен тазалықты білуің керек, сен неге жуынбайсың? Лас бәтеңке: Ол туралы мен білмеймін! Таза бәтеңке: Сен өмірде еріншек болма, Ол жама әдет, Бұл әдетіңнен арыл! Сол кезде сен мен сияқты айдай сұлу, таза боласың. Лас бәтеңке:Рахмет саған таза бәтеңке.Мен еенді сен сияқты таза боламан. Таза бәтеңке:Окасы жок! Лас бәтеңке:Саубол! Таза бәтеңке:Саубол!