Помогите , написать на английском "рассказ " как ты выглядишь ( у меня если что , голубые глаза, светло русые волосы , ) Прошу очень , умоляю.))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
On the exterior, I'm very pretty and attractive. The face is well-groomed, like every girl. I have blue eyes and light blond hair, a straight nose, and lips are plump. I think every woman will call herself <>