Помогите написать письмо по английскому языку . Там должно быть на что похож город, скем я там , что щяс делаю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hi Jennifer, I am very glad to meet you I want to tell you about me that you came to know me I live in the center of Moscow it's very cool there's a bunch of funny places where my friends and I go live with my parents now I'm listening to music.