Помогите написать сочинение на коньках на казахском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Табигаттын тылсым бир адеми кези -кыс мезгили. Бул мезгилле талай кызыкты бастан кешуге болады.Асиресе шангы, шана, коньки ойындарын ойнап , кыз мезгилинин рахатын сезесин.Осы ойындар ишинде мен когькиди жаксы коремин. Мен когькиди оте жаксы тебемин. Бирак абайсызда кулап калуым мумкин. Конькиден кейин ыстык шай ишип бойымды кыздырып аламын.Коньки тамаша ойын.
Гость
Осы қысқы демалысымда әкем маған коньки алып берді.Сол күні кешке қарай әкем екеуміз,мұз айдынына барып сырғанауды үйрендік. Мұз айдынында адам көп болды,мен қорқып бастадым.Әкем маған ештенеден қорықпа деп,бұйрық берді.Менің конькиім қара түсті,жақсы темірден жасалған. Бір апта күні-бойы үйреніп сырғанауды үйрендім.