Помогите написать сочинение на тему как я провела каникулы. Должен быть не большо?
Помогите написать сочинение на тему как я провела каникулы. Должен быть не большо?? текст
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт,Оксанко!-Привіт,Таню!Яка сьогодні гарна погода!-Ага,сонечко світить,пташки співають,на небі жодної хмаринки!-Таню,давай сьогодні підемо на виставку квітів?-Давай!-В третій годині тут зустрінемося.-Добре,я тебе буду чекати!До зустрічі!-До зустрічі! (кожну репліку писати з нового рядка!!!!!!!!!!!!!!)