Помогите нужна правильная форма , спутник и время1. He ________ (go) to Paris last year 2. ______________ ever _____ (be) to london3. Tomorrow i ____________ (change) the colour of my hair.

Помогите нужна правильная форма , спутник и время 1. He ________ (go) to Paris last year 2. ______________ ever _____ (be) to london 3. Tomorrow i ____________ (change) the colour of my hair.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)He went to Paris last year. 3)Tomorrow i will change the colour of my hair.
Гость
1. went 2. have ever been 3. will change