Помогите нужно поставить в правильную форму USE THE VERBS IN THE APPROPRIATE TENSE (ACTIVE OR PASSIVE)1.I was about to print my report when i found out that somebody..........all the information on my computer.DELETE

Помогите нужно поставить в правильную форму USE THE VERBS IN THE APPROPRIATE TENSE (ACTIVE OR PASSIVE) 1.I was about to print my report when i found out that somebody..........all the information on my computer.DELETE
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.I was about to print my report when i found out that somebody......has already deleted....all the information on my computer.