Помогите обесните значения фразеологизмов: Заварити кашу, Їхати зайцем, Іти на ви, Три кити, замовляти зуби, Хоч з-під землі викопай, битися як риба об лід,Вавилонське стовпотворіння, на всі заставки, зализувати рани.
Ответ(ы) на вопрос:
1. Наробити справ, які треба самому вирішувати 2. Їхати так щоб водій не помітив 3. виступати війною проти когось 4. вислів про фундаментальну споруду 5. Брехати 6. Знайти в любому випадку 7. переборювати свої недоліки 8.метушня 9.з усіх сторін 10. відновлювати втраченее
заварити кашу - почати неприємну справу їхати зайцем - не платити за проїзд іти на ви - оголошувати початок війни три кити - першооснова світу замовляти зуби - відволікати від теми хоч з-під землі викопай - дістань любою ціною битися як риба об лід - марно Вавилонське стовпотворіння - дуже велика кількість людей в одному місці на всі заставки - повною мірою зализувати рани - оправлятися після боротьби