Помогите очень срочно !!!! Ход Первой мировой войны 1916-1917 года и итог войны Кратко

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перша світова війна була 1914 по 1918 Війна спричинила розпад чотирьох імперій: Австро-Угорської, Німецької, Османської і Російської. Німеччина втратила свої колоніальні території, а такі країни як Чехословацька Республіка, Естонія, Фінляндія, Латвія, Литва, Польська Республіка та Королівство Сербів, Хорватів і Словенців отримали незалежність