Помогите ответить. .What time do you go to bed on a school day? 2.What time do you get up on a school day? 3.What time do you leave home to go to school? 4.What time do you have lunch? 5.What time do you have dinner?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.I go to bed on 9 pm. 2.I'am get up at 7 am. 3.at 7:50 am. 4.I got lunch at 13 pm. 5.I got dinner at 17 pm.
Гость
1. I go to bed at 11 o clock 2.I wake up at 7 o clock 3. A leave home at half past nine 4. I have a lunch at 12 o clock 5. I have a dinner at 8 pm