Помогите озаглавить и составит три вопроса к этому тексту с ответами на них Сөз – бүкіл адамзат тарихындағы құдіретті күш. Қазақ халқы осы құдіретті ежелден-ақ білген. Сондықтан әрбір жаңа іс алдында жақсы сөздер айтып, тілегін...

Помогите озаглавить и составит три вопроса к этому тексту с ответами на них Сөз – бүкіл адамзат тарихындағы құдіретті күш. Қазақ халқы осы құдіретті ежелден-ақ білген. Сондықтан әрбір жаңа іс алдында жақсы сөздер айтып, тілегін білдірген. Қазақта батаны ер адам береді. Ақ бата – әр адам үшін асыл қазына. Бата- жаңа бастамалардың бойтұмары.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жаксы соз-жарым ырыс.это название текста.вопросы:Не себепти соз адамзат кудиретти санайды?2)Жана ис алдында казактар неге жаксы создер айткан?3)Батаны ким береди?