Помогите пажалуйста.Срочно Нужно составить 8 предложений ,используя вот эти слово-сочетания- First, he... I am lucky. I can honestly say. .. I'd like to say a few words about It's really fascinating I realized I see what you m...

Помогите пажалуйста.Срочно Нужно составить 8 предложений ,используя вот эти слово-сочетания- First, he... I am lucky. I can honestly say. .. I'd like to say a few words about It's really fascinating I realized I see what you mean I think it's healthy It gives me a feeling It gives me a sense of It's a bit like
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
first,he its a bit like