Помогите перевесть пожалуйста текст Саша ертең мектепке барады. Анасы оның шалбарын, жейдесін үтіктеді. Оралды ілгішке ілді. Саша киімдерін. Өз жинайды.
Ответ(ы) на вопрос:
Саща ертең мектепке барады-Саша завтра пойдет в школу. Анасы оның шалбарын, жейжесін үктеді-Его мама погладила его штаны/брюки. Оларды ілгішке ілді- повесила их на вешалку. Саша киімдерін озі жинады-Саша сам собрал свои вещи.