Помогите перевести)!!! 1. Have you been sent any letters this week? -No, I haven't 2. Was your mother paid any money last week? - Yes, she was. 3. Will your friend be sent any e-mails tomorrow? - Yes, he will. 4. Will you be sh...

Помогите перевести)!!! 1. Have you been sent any letters this week? -No, I haven't 2. Was your mother paid any money last week? - Yes, she was. 3. Will your friend be sent any e-mails tomorrow? - Yes, he will. 4. Will you be shown an interesting film this evening? - Yes, I will. 5. Have you already been told this anecdote? - No, I haven't.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Тебе пришли какие-нибудь письма на этой неделе? Нет. 2. Вашей матери заплатили деньги на прошлой неделе? - Да. 3. Вашему другу пошлют электронные письма завтра? - Да. 4. Покажут вам интересный фильм сегодня вечером? - Да. 5. Вам уже грассказали этот анекдот? - Нет.