Помогите перевести: Абай Кунанбаев родился 29 июля 1845 года.Прозвище - Абай было получено ещё в детстве от матери. Абай(Ибрахим) велий казахский поэт, писатель, общественный деятель.Умер Абай 6 июля 1904 года.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Абай Құнанбаев 29 шілде, 1845 жылы дүниеге келген. Абай деп бала кезинде анасы атап кеткен. Абай (Ибраһим) улы казак ақыны, жазушы, қоғам кайраткер.Абай 6 шілде, 1904 жылы кайтыс болды.