Помогите перевести! Бесік қасиетті, киелі құтты мүлік, сәбидің алтын ұясы болып есептеледі. «Ел іші – алтын бесік» деген сөз бесіктің құдіретін көрсетеді. Жаңа туған баланы бесікке салу да халқымыз үшін елеулі дәстүрдің бірі. Б...

Помогите перевести! Бесік қасиетті, киелі құтты мүлік, сәбидің алтын ұясы болып есептеледі. «Ел іші – алтын бесік» деген сөз бесіктің құдіретін көрсетеді. Жаңа туған баланы бесікке салу да халқымыз үшін елеулі дәстүрдің бірі. Бесікке салу жолы үлкен немесеелдің тәрбиелі, өнегелі әжелеріне, әйелдерге тапсырылады.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Колыбель считанная святое, святое счастливое имущество младенец было золотое гнездо. Слово "Страна - золотая колыбель" указывает провидение колыбели. Калина новорожденности и класть колыбели народы знаменательной традиции первое. Колыбели строка того, что кладет, врученная большого немесеелдің благовоспитанным, образцовым бабушкам, женщинам