Помогите перевести. Мынау- біздің үй. Біздің үйде қонақ бөлмесі, жатын бөлме, балалар бөлмесі, асүй жəне жүынатын бөлме бар. Мынау - қонақ бөлмесі. Қонақ бөлмесі кең жəне жарық.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это - наш дом. В нашем доме гостиная, спальня, детская комната, кухня и ванная комната. Это - гостиная. Гостиная и широкий свет