Помогите перевести на английский язык сделать вопрос и отрецание к предложениям: Мы читаем книги. Вы писали письмо в прошлом году. Они будут пить сок завтра.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
you are listening to the book? you don't listening to the book
Гость
Do we read books? (Are we reading books?) We do not read books. (We are not reading books.) Did you write a letter last month? I did no write a letter last month. Will they drink juice tomorrow? They will not drink juice tomorrow.