ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ НА АНГЛИЙСКИЙ ЯЗЫК СРОООЧНО!! 1.Они иногда ездят в Берлин. 2.Когда они обычно приезжают в Торонто? 3.не приходите сюда утром,пожалуйста. 4.Она не хочет покупать новый телевизор. 5.Катя любит ананасы. 6.Мой па...

ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ НА АНГЛИЙСКИЙ ЯЗЫК СРОООЧНО!! 1.Они иногда ездят в Берлин. 2.Когда они обычно приезжают в Торонто? 3.не приходите сюда утром,пожалуйста. 4.Она не хочет покупать новый телевизор. 5.Катя любит ананасы. 6.Мой папа не хочет строить маленький дом,мой папа хочет построить большой дом. 7.Его дочь хочет послушать эту новую музыку. 8.Он любит кушать мороженое с бананами или с клубникой. 9.Чья это пицца?-Это моя пицца.-Эта пицца с ветчиной. 10.Куда вы ходите утром?-Я не иду на работу,я иду в школу. 11.Где твой кот?-Он на диване. 12.Она часто готовит пиццу-Нет,она не часто готовит пиццу. 13.Таня любит пить кофе с молоком. 14.Приезжайте в Лондон,пожалуйста. 15.Его жена врач. 16.Она работает в больнице. 17.Вечером она изучает французский язык. 18.Она посещает курсы французского языка. 19.Мой дядя не говорит по французски. 20.Он говорит по-русски и по-немецки. 21.Он изучает английский язык. 22.Вечером он посещает курсы английского языка. 23.Сын моего первого дяди ученик. 24.Он ходит в школу. 25.В школе он изучает английский язык. ОЧЕНЬ НУЖНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. They sometimes go to Berlin. 2. When they are usually coming to Toronto? 3. Do not come here in the morning, please. 4.Oni wants to buy a new TV. 5.Katya loves pineapples. 6.Moy dad does not want to build a small house, my dad wants to build a big house. 7.Ego daughter wants to listen to the new music. 8.On loves to eat ice cream with bananas or strawberries. 9.Chya this pizza? This is my pitstsa.-This pizza with ham. 10.Kuda you go in the morning? I do not go to work, I go to school. 11.Gde your cat? He's on the couch. 12.Ona often prepares pizza-No, it is not often cooks pizza. 13.Tanya loves to drink coffee with milk. 14.Priezzhayte to London, please. 15.Ego doctor's wife. 16.Ona working in a hospital. 17.Vecherom she is studying French. 18.Ona attends French language courses. 19.Moy uncle does not speak French. 20.On speaks in Russian and German. 21.On studying English. 22.Vecherom he attends English classes. 23.Syn my first uncle's apprentice. 24.On goes to school. 25. In school he studies English.
Гость
1)They go to Berlin sometimes 2)When they usually arrive in Toronto 3)Don't come here in the morning, please 4)She doesn't want to buy a new TV 5)Kate loves pineapples 6)My dad doesn't want to build a small house, my dad wants to build a big house 7)His daughter wants to listen to this new music 8)He loves to eat ice cream with bananas or strawberries. 9)Whose pizza? This is my pizza.-This pizza with ham 10)Where do you go this morning? I do not go to work, I go to school. 11)Where's your cat? He's on the couch 12)She often cooks pizza-No, it is not often cooks pizza. 13)Tanya love to drink coffee with milk 14)Come to London, please 15)His wife is a doctor16)She works at a hospital17)In the evening, she is studying French 18)She attends French language courses 19)My uncle does not speak French.20)He speaks in Russian and German 21)He studies English 22)In the evening he attends English classes 23)The son of my uncle's first student 24)He goes to school 25)He studies English in school